Hakkımızda

Hakkımızda

Sırdaş Mobilya Kıbrıs’ta Bir Tel-İş Ltd. kuruluşudur…

Şirketimiz 1984 yılında Hasan ve Sezen Kasapoğluları tarafından bir aile şirketi olarak Lefkoşa Yeni Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur. Kapı menteşeleri ve Bahçe Teli üretimi ile başlayan şirketimiz 1995 tarihinde Türkiye’deki Persan Perde’nin Kıbrıs genel bayisi olarak, Lefkoşa Osman Paşa Caddesinde döşemelik ve perdelik kumaş mağazası adı altında hizmete girmiştir. Daha sonraki yıllarda gelişmeye başlayan şirketimiz, 1998 tarihinde Yatak sektörüne girerek 2000 tarihinde Sırdaş Yatakları markası adı altında yaylı yatak, Sabit ve Sandıklı Baza, yatak başlıkları, Oturma Grupları, Çekyat ve takımları üreterek gerek toptan satıslarda, gerekse perakende satışlarında ürün yelpazesini genişleterek Kıbrıs’ın lider üreticisi firması konumunu kazanmıştır.

Şirketimiz 2010 tarihinde Türkiye’nin Sertex Döşemelik Deri, Sued ve kumaş firmasının Kıbrıs genel bayisi olmustur. Sertex’sin modern, kaliteli ve kolay kullanımı olan ürünleri ile koltuk ürün seceneklerini artırarak yatak sektöründeki kalitesini koltuk sektörüne de taşımış bulunmaktadır.

45 kişi, 8 ana bayi, 8 farklı bölge ve seçkin mobilyacılarda hizmetinizdeyiz!

Misyon & Vizyon

Doğru, dürüst ve güvenilir olmaktır.

Misyonumuz ışığında hareket ederek, halkımızı çok daha kaliteli ve çeşitli markalar ve ürünler ile buluşturmaktır.

Neden Sırdaş Mobilya?

SIRDAŞ MOBİLYA sektörün temsilcileri arasında daha sağlıklı, daha rahat uyku ortamı arayışıyla trendleri takip eden ve bünyesinde bu trendleri uygulayarak kıbrısta kaliteli ürünleri yurt dışından ital edilen ürünlerden daha da uygun fiyatlara tüketiciye ulaştırmaya calışan bir firma olarak öncü bir yerel kuruluştur.

Türkiye Cumhuriyeti tarafından sağlanan kaynak ile K.K.T.C.'de Kısmı Hibe Destek Yardım Projelerinin Desteklenmesine İlişkin İşbirliği Protokolü gereğince T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği tarafından finanse edilen ve T.C. Çukurova Kalkınma Ajansı desteği ile K.K.T.C. Ekonomi ve Enerji Bakanlığı tarafından yürütülen 2017 yılı Mali Destek Programı kapsamında desteklenen Katma Değer Verimlilik Kurumsallaşma ve İhracatı Artırma Projesi ile ilgili olarak hazırlanan bu yayının içeriği Bakanlık, Büyükelçilik, ve Ajans'ın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Teliş Ltd.'e aittir.