MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerimiz bizim için ne söyledi?

“Düğün alışverişimizi yaptık. Personel çok güleryüzlü ve tecrübeli. Çok yardımcı oldular sağ olsunlar. Yeni alışverişlerde buluşmak dileğiyle…”
Ayşe Uslu

 

“Sırdaş Mobilya ekibine çok teşekkür ederim. Güleryüzlü ve titiz çalışmaları memnun etti beni. Mobilya seçerken Ahmet Bey’in nezaketli, güleryüzlü, sabırlı ve özellikle ikna edici yönü takdire değerdi. Herşey için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.”
Ercan Uygar

 

“Sırdaş’tan evimin yatak ve koltuk takımlarını aldım. Zamanında teslim ettiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.”
Osman Günay

 

“Daha öncede Online olarak oturma odamız için köşe takımı siparişi vermiştik memnun kaldığımız içinde yatak odası mobilyalarımızı sizden almaya karar verdik ama bu sefer Lefkoşa’daki mağazanıza giderek sipariş verdik, her 2 işlemde sorunsuz bir şekilde kurulum ve montaj işlemlerimizi tamamlayan tüm Sırdaş çalışanlarına teşekkür ederiz.”
Yonca Tokgöz

 

“Düğünümüze 1 ay kala son anda karar değiştirerek yenilediğimiz siparişe rağmen, kahrımızı çektiğiniz ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum, herşey istediğimiz gibi oldu, sizler içinde herşey istediğiniz gibi olsun çok teşekkürler.”
Sevtap Tekin